KARTA ZGŁOSZENIA
  VI KRAJOWY KONGRES FORÓW SEKRETARZY 19-20 października 2022r.


  Prosimy o zaznaczenie właściwej opcji udziału w wydarzeniu:


  Cena udziału:

  Cena zawiera:

  • Uczestnictwo jednej osoby w dwóch dniach wydarzenia w Hotelu Westin *****(Warszawa) z pełnym wyżywieniem – przerwy kawowe, lunch, uroczysta kolacja.


  • Uczestnictwo jednej osoby w dwóch dniach wydarzenia z noclegiem i z pełnym wyżywieniem.

  • Jeden nocleg (19/20.10) w pokoju jednoosobowym.

  *Podane ceny są cenami netto. Do wskazanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT

  Uwaga! Z przykrością informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie Kongresem nie mamy już możliwości zakwaterowania w Hotelu Westin. Proponujemy Państwu nocleg w Hotelu Mercure.

  UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

  UWAGA: Rezygnacja z udziału w wydarzeniu jest możliwa do 30 września 2022 r. Pisemną rezygnację należy przesłać na adres biuro@kongressekretarzy.pl W przypadku rezygnacji z udziału w Kongresie po 30 września 2022 r. spowoduje obciążenie Państwa 100% kosztów ogólnych, a uczestnik otrzyma dostęp do materiałów Kongresowych.
  W przypadku wprowadzenia obostrzeń i braku możliwości realizacji Kongresu w formule stacjonarnej uczestnicy zostaną poinformowani o zaistniałej sytuacji, a Organizator zastrzega prawo zmiany terminu wydarzenia lub jego formuły na formułę on-line. W taki przypadku Uczestnikowi przysługiwać będzie prawo rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu po złożeniu pisemnej rezygnacji w terminie 7 dni od poinformowania o zmianie terminu lub formuły wydarzenia.

  Na zgłoszenia Państwa czekamy do 6 października 2022 r.

  Rejestracja zgłoszenia zostanie potwierdzona ze strony FRDL.