Kontakt

Biuro Krajowego Kongresu Sekretarzy

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego
ul. Żurawia 43, IV piętro
00-680 Warszawa
tel. 533 898 107
biuro@kongresssekretarzy.pl

Osoby do kontaktu

Manager Kongresu:
Katarzyna Marciniak-Mordel
tel. 664 482 778, mail: k.marciniak@frdl-lodz.pl

Program Kongresu i Partnerzy Merytoryczni:
Marlena Moliszewska-Gumulak
tel. 660 70 10 13, mail: marlena.gumulak@okst.pl

Biuro Kongresu i Sponsorzy:
Monika Ziółkowska
tel. 533 898 107, mail: monika.ziolkowska@frdl.org.pl


Pomoc techniczna

Bartosz Ostrowski
tel. 731 420 710
mail: bartek@wydarzeniaonline.pl

Nasz dział wsparcia technicznego jest do Państwa dyspozycji w trakcie trwania całego wydarzenia.

FRDL POST
Magdalena Kubik
tel. 17  862 69 64
mail: magdalena.kubik@frdl.rzeszow.pl

FRDL Katowice
Katarzyna Nowak
tel. 32 206 98 43 w. 28
mail: Katarzyna.nowak@okst.pl

FRDL Kielce
Sebastian Milner
tel. 41 343 00 38 w.22
mail: sebastian.milner@frdl.kielce.pl

FRDL Szczecin i Bydgoszcz
Andrzej Pożyczka
tel. 725 302 319
mail:  andrzej.pozyczka@frdl.szczecin.pl

FRDL Zielona Góra i FRDL Poznań
Iwona Szablewska
tel. 693 128 557
mail: iwona.szablewska@frdl.org.pl

FRDL Gdańsk
Michał Gnitecki
tel. 509 984 066
mail: m.gnitecki@gdansk.frdl.pl

FRDL Centrum Mazowsze:
Marcin Wielgus
tel. 604 078 421
mail: marcin.wielgus@frdl.org.pl

FRDL MISTIA
Mirosława Karkowska
tel. 12/634 16 70
mail: miroslawa.karkowska@mistia.org.pl

FRDL Wrocław
Anna Jagiełło
tel. 797 052 940
mail: anna.jagiello@okst.pl

FRDL Opole
Magdalena Popławska
tel. 608 077 892
mail:  magdalena.poplawska@frdl.org.pl

FRDL Łódź
Maja Pawlak
tel. 605 909 355
mail: m.pawlak@frdl-lodz.pl

FRDL Białystok i FRDL Olsztyn
Marta Siemieniuk
tel. 604 251 994
mail: msiemieniuk@frdl.bialystok.pl

FRDL Lublin
Natalia Gmurkowska
502 525 121
mail: natalia.gmurkowska@frdl.org.pl