KONTAKT

Biuro Krajowego Kongresu Sekretarzy

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego
ul. Żurawia 43, IV piętro
00-680 Warszawa
tel. 533 898 107
biuro@kongressekretarzy.pl

Osoby do kontaktu

Katarzyna Marciniak

Manager Kongresu:
Katarzyna Marciniak-Mordel
tel. 664 482 778
mail: katarzyna.marciniak@frdl.org.pl

Program Kongresu i Partnerzy Merytoryczni:
Marlena Moliszewska-Gumulak
tel. 660 70 10 13
mail: marlena.gumulak@okst.pl

Biuro Kongresu:
Monika Ziółkowska
tel. 533 898 107
mail: monika.ziolkowska@frdl.org.pl

Kontakty w regionach

Marlena Moliszewska-Gumulak

tel. 660 70 10 13
mail: marlena.gumulak@okst.pl
Województwo dolnośląskie i śląskie

Robert Żarkowski

Robert Żarkowski

tel. 782 570 761
mail: robert.zarkowski@frdl.org.pl
Województwo  kujawsko-pomorskie i zachodniopomorskie

Natalia Gmurkowska

Natalia Gmurkowska

tel. 502 525 121
mail: natalia.gmurkowska@frdl.org.pl
Województwo lubelskie

Michał Wójcik

Michał Wójcik

tel.  517 515 717
mail: michal.wojcik@frdl.org.pl
Województwo łódzkie i mazowieckie

Katarzyna Marciniak

Katarzyna Marciniak-Mordel

tel. 664 482 778
mail: katarzyna.marciniak@frdl.org.pl
Województwo łódzkie

Marcin Wielgus

tel. 604 078 421
mail: marcin.wielgus@frdl.org.pl
Województwo mazowieckie

Wojciech Odzimek

Wojciech Odzimek

tel. 12 633 51 54
mail: wojciech.odzimek@mistia.org.pl
Województwo małopolskie i podkarpackie

Mirosława Karkowska

Mirosława Karkowska

tel. 12 634 16 70
mail: miroslawa.karkowska@mistia.org.pl
Województwo małopolskie

Magdalena Kubik-Szczerba

tel. 17  862 69 64
mail: magdalena.kubik@frdl.rzeszow.pl
Województwo podkarpackie

Magdalena Popławska

Magdalena Popławska

tel. 608 077 892
mail:  magdalena.poplawska@frdl.org.pl
Województwo opolskie

Andrzej Banach

Andrzej Banach

tel. 698 995 573
mail: andrzej.banach@frdl.org.pl
Województwo pomorskie

Agnieszka Migoń

Agnieszka Migoń

tel. 41 343 00 38
mail: centrum@frdl.kielce.pl
Województwo świętokrzyskie

Sebastian Milner

tel. + 41 343 00 38 w.22
mail: sebastian.milner@frdl.kielce.pl
Województwo świętokrzyskie